Fixtures

Tuesday 1 January 2019

Premier Division

15:00
Grantham Town
vs
Basford United
15:00
Hednesford Town
vs
Farsley Celtic
15:00
Hyde United
vs
Buxton
15:00
Marine
vs
Lancaster City
15:00
Matlock Town
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Mickleover Sports
vs
Stafford Rangers
15:00
Nantwich Town
vs
Witton Albion
15:00
South Shields
vs
North Ferriby United
15:00
Warrington Town
vs
Bamber Bridge
15:00
Whitby Town
vs
Scarborough Athletic
15:00
Workington
vs
Stalybridge Celtic

East Division

15:00
Carlton Town
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Frickley Athletic
vs
Cleethorpes Town
15:00
Gresley FC
vs
Belper Town
15:00
Lincoln United
vs
AFC Mansfield
15:00
Morpeth Town
vs
Tadcaster Albion
15:00
Ossett United
vs
Brighouse Town
15:00
Pickering Town
vs
Marske United
15:00
Sheffield FC
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Spalding United
vs
Wisbech Town
15:00
Stamford
vs
Pontefract Collieries

West Division

15:00
Atherton Collieries
vs
Ramsbottom United
15:00
Colne
vs
Glossop North End
15:00
Kendal Town
vs
Clitheroe
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Chasetown
15:00
Leek Town
vs
Newcastle Town
15:00
Market Drayton Town
vs
Widnes
15:00
Mossley
vs
Droylsden
15:00
Prescot Cables
vs
Colwyn Bay
15:00
Radcliffe FC
vs
Trafford
15:00
Runcorn Linnets
vs
Skelmersdale United

Saturday 5 January 2019

Premier Division

15:00
Bamber Bridge
vs
Grantham Town
15:00
Basford United
vs
Hyde United
15:00
Buxton
vs
Whitby Town
15:00
Farsley Celtic
vs
Warrington Town
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Nantwich Town
15:00
Lancaster City
vs
Matlock Town
15:00
Mickleover Sports
vs
Stalybridge Celtic
15:00
North Ferriby United
vs
Marine
15:00
Scarborough Athletic
vs
Hednesford Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Workington
15:00
Witton Albion
vs
South Shields

East Division

15:00
AFC Mansfield
vs
Tadcaster Albion
15:00
Belper Town
vs
Brighouse Town
15:00
Cleethorpes Town
vs
Pontefract Collieries
15:00
Marske United
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Morpeth Town
vs
Frickley Athletic
15:00
Ossett United
vs
Sheffield FC
15:00
Pickering Town
vs
Carlton Town
15:00
Spalding United
vs
Gresley FC
15:00
Stamford
vs
Lincoln United
15:00
Wisbech Town
vs
Stocksbridge Park Steels

West Division

15:00
Atherton Collieries
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Chasetown
vs
Droylsden
15:00
Colne
vs
Runcorn Linnets
15:00
Colwyn Bay
vs
Clitheroe
15:00
Glossop North End
vs
Widnes
15:00
Kendal Town
vs
Mossley
15:00
Market Drayton Town
vs
Prescot Cables
15:00
Radcliffe FC
vs
Newcastle Town
15:00
Ramsbottom United
vs
Leek Town
15:00
Skelmersdale United
vs
Trafford

Saturday 12 January 2019

Premier Division

15:00
Bamber Bridge
vs
Hyde United
15:00
Basford United
vs
South Shields
15:00
Buxton
vs
Marine
15:00
Farsley Celtic
vs
Grantham Town
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Workington
15:00
Lancaster City
vs
Mickleover Sports
15:00
North Ferriby United
vs
Nantwich Town
15:00
Scarborough Athletic
vs
Warrington Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Whitby Town
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Hednesford Town
15:00
Witton Albion
vs
Matlock Town

East Division

15:00
Brighouse Town
vs
AFC Mansfield
15:00
Carlton Town
vs
Stamford
15:00
Frickley Athletic
vs
Pickering Town
15:00
Gresley FC
vs
Morpeth Town
15:00
Lincoln United
vs
Ossett United
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Wisbech Town
15:00
Pontefract Collieries
vs
Belper Town
15:00
Sheffield FC
vs
Spalding United
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Marske United
15:00
Tadcaster Albion
vs
Cleethorpes Town

West Division

15:00
Clitheroe
vs
Ramsbottom United
15:00
Droylsden
vs
Glossop North End
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Colne
15:00
Leek Town
vs
Radcliffe FC
15:00
Mossley
vs
Market Drayton Town
15:00
Newcastle Town
vs
Skelmersdale United
15:00
Prescot Cables
vs
Kendal Town
15:00
Runcorn Linnets
vs
Atherton Collieries
15:00
Trafford
vs
Chasetown
15:00
Widnes
vs
Colwyn Bay

Saturday 19 January 2019

Premier Division

15:00
Grantham Town
vs
Stafford Rangers
15:00
Hednesford Town
vs
Basford United
15:00
Hyde United
vs
Witton Albion
15:00
Marine
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Matlock Town
vs
Scarborough Athletic
15:00
Mickleover Sports
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Nantwich Town
vs
Buxton
15:00
South Shields
vs
Farsley Celtic
15:00
Warrington Town
vs
Lancaster City
15:00
Whitby Town
vs
North Ferriby United
15:00
Workington
vs
Bamber Bridge

East Division

15:00
AFC Mansfield
vs
Sheffield FC
15:00
Belper Town
vs
Frickley Athletic
15:00
Cleethorpes Town
vs
Gresley FC
15:00
Marske United
vs
Lincoln United
15:00
Morpeth Town
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Ossett United
vs
Carlton Town
15:00
Pickering Town
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Spalding United
vs
Pontefract Collieries
15:00
Stamford
vs
Tadcaster Albion
15:00
Wisbech Town
vs
Brighouse Town

West Division

15:00
Atherton Collieries
vs
Kendal Town
15:00
Colne
vs
Market Drayton Town
15:00
Colwyn Bay
vs
Trafford
15:00
Glossop North End
vs
Ramsbottom United
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Leek Town
15:00
Newcastle Town
vs
Clitheroe
15:00
Radcliffe FC
vs
Mossley
15:00
Runcorn Linnets
vs
Prescot Cables
15:00
Skelmersdale United
vs
Chasetown
15:00
Widnes
vs
Droylsden

Saturday 26 January 2019

Premier Division

15:00
Bamber Bridge
vs
Hednesford Town
15:00
Buxton
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Stafford Rangers
15:00
Hyde United
vs
Marine
15:00
Lancaster City
vs
Witton Albion
15:00
Matlock Town
vs
Nantwich Town
15:00
North Ferriby United
vs
Basford United
15:00
Scarborough Athletic
vs
Farsley Celtic
15:00
South Shields
vs
Whitby Town
15:00
Warrington Town
vs
Grantham Town
15:00
Workington
vs
Mickleover Sports

East Division

15:00
Brighouse Town
vs
Marske United
15:00
Carlton Town
vs
Cleethorpes Town
15:00
Frickley Athletic
vs
Stamford
15:00
Gresley FC
vs
Ossett United
15:00
Lincoln United
vs
Spalding United
15:00
Loughborough Dynamo
vs
AFC Mansfield
15:00
Pontefract Collieries
vs
Wisbech Town
15:00
Sheffield FC
vs
Pickering Town
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Morpeth Town
15:00
Tadcaster Albion
vs
Belper Town

West Division

15:00
Chasetown
vs
Colwyn Bay
15:00
Clitheroe
vs
Widnes
15:00
Droylsden
vs
Newcastle Town
15:00
Kendal Town
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Leek Town
vs
Runcorn Linnets
15:00
Market Drayton Town
vs
Glossop North End
15:00
Mossley
vs
Atherton Collieries
15:00
Prescot Cables
vs
Radcliffe FC
15:00
Ramsbottom United
vs
Skelmersdale United
15:00
Trafford
vs
Colne

Latest news

The 2018/19 season starts here and now!
General The 2018/19 season starts here and now!

The EVO-STIK NPL’s fans, players and officials are running the rule over their fixtures for the upcoming season following their official release this morning.

Hit the jackpot before big match!
General Hit the jackpot before big match!

Hit the jackpot in Wednesday night's big NPL Lotto draw before cheering on England in the semi-finals of the World Cup!

Purchase a piece of history today!
General Purchase a piece of history today!

A limited edition of the fiftieth anniversary badges the Northern Premier League commissioned to celebrate the competition's historic 2017-18 season have gone on sale!

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe