Fixtures

Saturday 3 November 2018

Premier Division

15:00
Basford United
vs
North Ferriby United
15:00
Farsley Celtic
vs
Scarborough Athletic
15:00
Grantham Town
vs
Warrington Town
15:00
Hednesford Town
vs
Bamber Bridge
15:00
Marine
vs
Hyde United
15:00
Mickleover Sports
vs
Workington
15:00
Nantwich Town
vs
Matlock Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Buxton
15:00
Whitby Town
vs
South Shields
15:00
Witton Albion
vs
Lancaster City

East Division

15:00
Brighouse Town
vs
Belper Town
15:00
Carlton Town
vs
Pickering Town
15:00
Frickley Athletic
vs
Morpeth Town
15:00
Gresley FC
vs
Spalding United
15:00
Lincoln United
vs
Stamford
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Marske United
15:00
Pontefract Collieries
vs
Cleethorpes Town
15:00
Sheffield FC
vs
Ossett United
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Wisbech Town
15:00
Tadcaster Albion
vs
AFC Mansfield

West Division

15:00
Atherton Collieries
vs
Mossley
15:00
Colne
vs
Trafford
15:00
Colwyn Bay
vs
Chasetown
15:00
Glossop North End
vs
Market Drayton Town
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Kendal Town
15:00
Newcastle Town
vs
Droylsden
15:00
Radcliffe FC
vs
Prescot Cables
15:00
Runcorn Linnets
vs
Leek Town
15:00
Skelmersdale United
vs
Ramsbottom United
15:00
Widnes
vs
Clitheroe

Saturday 10 November 2018

East Division

15:00
AFC Mansfield
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Belper Town
vs
Tadcaster Albion
15:00
Cleethorpes Town
vs
Carlton Town
15:00
Marske United
vs
Brighouse Town
15:00
Morpeth Town
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Ossett United
vs
Gresley FC
15:00
Pickering Town
vs
Sheffield FC
15:00
Spalding United
vs
Lincoln United
15:00
Stamford
vs
Frickley Athletic
15:00
Wisbech Town
vs
Pontefract Collieries

West Division

15:00
Chasetown
vs
Glossop North End
15:00
Clitheroe
vs
Skelmersdale United
15:00
Droylsden
vs
Colwyn Bay
15:00
Kendal Town
vs
Radcliffe FC
15:00
Leek Town
vs
Atherton Collieries
15:00
Market Drayton Town
vs
Runcorn Linnets
15:00
Mossley
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Prescot Cables
vs
Colne
15:00
Ramsbottom United
vs
Newcastle Town
15:00
Trafford
vs
Widnes

Saturday 17 November 2018

Premier Division

15:00
Bamber Bridge
vs
Nantwich Town
15:00
Buxton
vs
Witton Albion
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Whitby Town
15:00
Hyde United
vs
Hednesford Town
15:00
Lancaster City
vs
Stafford Rangers
15:00
Matlock Town
vs
Stalybridge Celtic
15:00
North Ferriby United
vs
Farsley Celtic
15:00
Scarborough Athletic
vs
Marine
15:00
South Shields
vs
Mickleover Sports
15:00
Warrington Town
vs
Basford United
15:00
Workington
vs
Grantham Town

East Division

15:00
Brighouse Town
vs
Wisbech Town
15:00
Carlton Town
vs
Ossett United
15:00
Frickley Athletic
vs
Belper Town
15:00
Gresley FC
vs
Cleethorpes Town
15:00
Lincoln United
vs
Marske United
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Morpeth Town
15:00
Pontefract Collieries
vs
Spalding United
15:00
Sheffield FC
vs
AFC Mansfield
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Pickering Town
15:00
Tadcaster Albion
vs
Stamford

West Division

15:00
Atherton Collieries
vs
Droylsden
15:00
Colne
vs
Leek Town
15:00
Colwyn Bay
vs
Ramsbottom United
15:00
Glossop North End
vs
Kendal Town
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Prescot Cables
15:00
Newcastle Town
vs
Trafford
15:00
Radcliffe FC
vs
Market Drayton Town
15:00
Runcorn Linnets
vs
Clitheroe
15:00
Skelmersdale United
vs
Mossley
15:00
Widnes
vs
Chasetown

Saturday 24 November 2018

Premier Division

15:00
Buxton
vs
Bamber Bridge
15:00
Farsley Celtic
vs
Workington
15:00
Grantham Town
vs
North Ferriby United
15:00
Hednesford Town
vs
Mickleover Sports
15:00
Lancaster City
vs
South Shields
15:00
Matlock Town
vs
Basford United
15:00
Nantwich Town
vs
Marine
15:00
Scarborough Athletic
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Whitby Town
15:00
Warrington Town
vs
Hyde United
15:00
Witton Albion
vs
Stafford Rangers

East Division

15:00
AFC Mansfield
vs
Marske United
15:00
Belper Town
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Brighouse Town
vs
Lincoln United
15:00
Cleethorpes Town
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Gresley FC
vs
Wisbech Town
15:00
Ossett United
vs
Frickley Athletic
15:00
Pickering Town
vs
Morpeth Town
15:00
Pontefract Collieries
vs
Carlton Town
15:00
Sheffield FC
vs
Stamford
15:00
Spalding United
vs
Tadcaster Albion

West Division

15:00
Atherton Collieries
vs
Widnes
15:00
Colne
vs
Colwyn Bay
15:00
Droylsden
vs
Ramsbottom United
15:00
Glossop North End
vs
Trafford
15:00
Kendal Town
vs
Chasetown
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Radcliffe FC
15:00
Market Drayton Town
vs
Skelmersdale United
15:00
Mossley
vs
Leek Town
15:00
Prescot Cables
vs
Clitheroe
15:00
Runcorn Linnets
vs
Newcastle Town

Latest news

The 2018/19 season starts here and now!
General The 2018/19 season starts here and now!

The EVO-STIK NPL’s fans, players and officials are running the rule over their fixtures for the upcoming season following their official release this morning.

Hit the jackpot before big match!
General Hit the jackpot before big match!

Hit the jackpot in Wednesday night's big NPL Lotto draw before cheering on England in the semi-finals of the World Cup!

Purchase a piece of history today!
General Purchase a piece of history today!

A limited edition of the fiftieth anniversary badges the Northern Premier League commissioned to celebrate the competition's historic 2017-18 season have gone on sale!

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe