Fixtures

Monday 2 April 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Altrincham
vs
Marine
15:00
Barwell
vs
Coalville Town
15:00
Buxton
vs
Matlock Town
15:00
Farsley Celtic
vs
Whitby Town
15:00
Grantham Town
vs
Shaw Lane
15:00
Hednesford Town
vs
Rushall Olympic
15:00
Mickleover Sports
vs
Halesowen Town
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Ashton United
15:00
Stourbridge
vs
Stafford Rangers
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Nantwich Town
15:00
Warrington Town
vs
Witton Albion
15:00
Workington
vs
Lancaster City

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
Ramsbottom United
15:00
Clitheroe
vs
Colne
15:00
Colwyn Bay
vs
Prescot Cables
15:00
Goole AFC
vs
Ossett Albion
15:00
Hyde United
vs
Droylsden
15:00
Mossley
vs
Glossop North End
15:00
Ossett Town
vs
Brighouse Town
15:00
Radcliffe Borough
vs
Trafford
15:00
Skelmersdale United
vs
Bamber Bridge
15:00
South Shields
vs
Kendal Town
15:00
Tadcaster Albion
vs
Scarborough Athletic

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Bedworth United
15:00
Belper Town
vs
Sheffield FC
15:00
Carlton Town
vs
Basford United
15:00
Chasetown
vs
Romulus
15:00
Cleethorpes Town
vs
Lincoln United
15:00
Corby Town
vs
Stamford
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Gresley FC
15:00
Market Drayton Town
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Newcastle Town
vs
Leek Town
15:00
Peterborough Sports
vs
Spalding United
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Frickley Athletic

Saturday 7 April 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Whitby Town
15:00
Barwell
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Buxton
vs
Nantwich Town
15:00
Grantham Town
vs
Mickleover Sports
15:00
Hednesford Town
vs
Stourbridge
15:00
Lancaster City
vs
Altrincham
15:00
Marine
vs
Witton Albion
15:00
Matlock Town
vs
Coalville Town
15:00
Rushall Olympic
vs
Shaw Lane
15:00
Stafford Rangers
vs
Halesowen Town
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Farsley Celtic
15:00
Warrington Town
vs
Workington

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
Prescot Cables
15:00
Brighouse Town
vs
Glossop North End
15:00
Colne
vs
Tadcaster Albion
15:00
Colwyn Bay
vs
Trafford
15:00
Goole AFC
vs
Scarborough Athletic
15:00
Kendal Town
vs
Bamber Bridge
15:00
Mossley
vs
Ossett Town
15:00
Ossett Albion
vs
South Shields
15:00
Radcliffe Borough
vs
Hyde United
15:00
Ramsbottom United
vs
Clitheroe
15:00
Skelmersdale United
vs
Droylsden

The EVO-STIK South

15:00
Basford United
vs
Alvechurch
15:00
Belper Town
vs
Frickley Athletic
15:00
Carlton Town
vs
Newcastle Town
15:00
Cleethorpes Town
vs
Peterborough Sports
15:00
Corby Town
vs
Chasetown
15:00
Gresley FC
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Market Drayton Town
15:00
Romulus
vs
Bedworth United
15:00
Sheffield FC
vs
Leek Town
15:00
Spalding United
vs
Stamford
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Lincoln United

Saturday 14 April 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Altrincham
vs
Barwell
15:00
Coalville Town
vs
Marine
15:00
Farsley Celtic
vs
Warrington Town
15:00
Halesowen Town
vs
Ashton United
15:00
Mickleover Sports
vs
Buxton
15:00
Nantwich Town
vs
Rushall Olympic
15:00
Shaw Lane
vs
Lancaster City
15:00
Stourbridge
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Hednesford Town
15:00
Whitby Town
vs
Matlock Town
15:00
Witton Albion
vs
Stafford Rangers
15:00
Workington
vs
Grantham Town

The EVO-STIK North

15:00
Bamber Bridge
vs
Colne
15:00
Clitheroe
vs
Goole AFC
15:00
Droylsden
vs
Kendal Town
15:00
Glossop North End
vs
Ossett Albion
15:00
Hyde United
vs
Skelmersdale United
15:00
Ossett Town
vs
Atherton Collieries
15:00
Prescot Cables
vs
Mossley
15:00
Scarborough Athletic
vs
Brighouse Town
15:00
South Shields
vs
Colwyn Bay
15:00
Tadcaster Albion
vs
Radcliffe Borough
15:00
Trafford
vs
Ramsbottom United

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Bedworth United
vs
Spalding United
15:00
Chasetown
vs
Belper Town
15:00
Frickley Athletic
vs
Basford United
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Carlton Town
15:00
Leek Town
vs
Gresley FC
15:00
Lincoln United
vs
Romulus
15:00
Market Drayton Town
vs
Cleethorpes Town
15:00
Newcastle Town
vs
Corby Town
15:00
Peterborough Sports
vs
Sheffield FC
15:00
Stamford
vs
Loughborough Dynamo

Saturday 21 April 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Nantwich Town
15:00
Barwell
vs
Farsley Celtic
15:00
Buxton
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Grantham Town
vs
Altrincham
15:00
Hednesford Town
vs
Mickleover Sports
15:00
Lancaster City
vs
Stourbridge
15:00
Marine
vs
Whitby Town
15:00
Matlock Town
vs
Workington
15:00
Rushall Olympic
vs
Witton Albion
15:00
Stafford Rangers
vs
Shaw Lane
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Coalville Town
15:00
Warrington Town
vs
Halesowen Town

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
Tadcaster Albion
15:00
Brighouse Town
vs
Prescot Cables
15:00
Colne
vs
Scarborough Athletic
15:00
Colwyn Bay
vs
Clitheroe
15:00
Goole AFC
vs
Trafford
15:00
Kendal Town
vs
Glossop North End
15:00
Mossley
vs
Hyde United
15:00
Ossett Albion
vs
Bamber Bridge
15:00
Radcliffe Borough
vs
Ossett Town
15:00
Ramsbottom United
vs
Droylsden
15:00
Skelmersdale United
vs
South Shields

The EVO-STIK South

15:00
Basford United
vs
Lincoln United
15:00
Belper Town
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Carlton Town
vs
Alvechurch
15:00
Cleethorpes Town
vs
Chasetown
15:00
Corby Town
vs
Market Drayton Town
15:00
Gresley FC
vs
Frickley Athletic
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Newcastle Town
15:00
Romulus
vs
Stamford
15:00
Sheffield FC
vs
Bedworth United
15:00
Spalding United
vs
Leek Town
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Peterborough Sports

Saturday 28 April 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Altrincham
vs
Hednesford Town
15:00
Coalville Town
vs
Rushall Olympic
15:00
Farsley Celtic
vs
Marine
15:00
Halesowen Town
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Mickleover Sports
vs
Barwell
15:00
Nantwich Town
vs
Stafford Rangers
15:00
Shaw Lane
vs
Matlock Town
15:00
Stourbridge
vs
Warrington Town
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Grantham Town
15:00
Whitby Town
vs
Buxton
15:00
Witton Albion
vs
Lancaster City
15:00
Workington
vs
Ashton United

The EVO-STIK North

15:00
Bamber Bridge
vs
Atherton Collieries
15:00
Clitheroe
vs
Skelmersdale United
15:00
Droylsden
vs
Brighouse Town
15:00
Glossop North End
vs
Ramsbottom United
15:00
Hyde United
vs
Colwyn Bay
15:00
Ossett Town
vs
Goole AFC
15:00
Prescot Cables
vs
Radcliffe Borough
15:00
Scarborough Athletic
vs
Ossett Albion
15:00
South Shields
vs
Colne
15:00
Tadcaster Albion
vs
Mossley
15:00
Trafford
vs
Kendal Town

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Bedworth United
vs
Carlton Town
15:00
Chasetown
vs
Basford United
15:00
Frickley Athletic
vs
Sheffield FC
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Romulus
15:00
Leek Town
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Lincoln United
vs
Spalding United
15:00
Market Drayton Town
vs
Gresley FC
15:00
Newcastle Town
vs
Belper Town
15:00
Peterborough Sports
vs
Corby Town
15:00
Stamford
vs
Cleethorpes Town

Latest news

Saturday's Transfer List!
Transfers Saturday's Transfer List!

Player movements registered with the EVO-STIK League from Sunday 12 November to 11am on Saturday 18 November 2017.

Saturday's Premier Division action review
The EVO-STIK Premier Division Saturday's Premier Division action review

Altrincham are a point clear at the top of the EVO-STIK League Premier table following a 4-0 cruise at bottom-markers Sutton Coldfield Town on Saturday at Coles Lane, writes Pitchero's Steve Whitney.

Cheeky advert tackles recruitment!
Frickley Athletic Cheeky advert tackles recruitment!

EVO-STIK League Frickley Athletic are hoping a cheeky advert for matchdays stewards will pay dividends.

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe