Fixtures

Saturday 3 March 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Barwell
vs
Stafford Rangers
15:00
Coalville Town
vs
Halesowen Town
15:00
Farsley Celtic
vs
Witton Albion
15:00
Grantham Town
vs
Hednesford Town
15:00
Marine
vs
Lancaster City
15:00
Matlock Town
vs
Ashton United
15:00
Rushall Olympic
vs
Buxton
15:00
Shaw Lane
vs
Altrincham
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Workington
15:00
Stourbridge
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Warrington Town
vs
Nantwich Town
15:00
Whitby Town
vs
Mickleover Sports

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
Hyde United
15:00
Brighouse Town
vs
Ramsbottom United
15:00
Clitheroe
vs
Trafford
15:00
Colne
vs
Ossett Albion
15:00
Droylsden
vs
Colwyn Bay
15:00
Goole AFC
vs
South Shields
15:00
Kendal Town
vs
Skelmersdale United
15:00
Ossett Town
vs
Tadcaster Albion
15:00
Prescot Cables
vs
Bamber Bridge
15:00
Radcliffe Borough
vs
Mossley
15:00
Scarborough Athletic
vs
Glossop North End

The EVO-STIK South

15:00
Belper Town
vs
Cleethorpes Town
15:00
Chasetown
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Corby Town
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Frickley Athletic
vs
Carlton Town
15:00
Leek Town
vs
Bedworth United
15:00
Lincoln United
vs
Sheffield FC
15:00
Market Drayton Town
vs
Alvechurch
15:00
Peterborough Sports
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Romulus
vs
Newcastle Town
15:00
Stamford
vs
Gresley FC

Saturday 10 March 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Grantham Town
vs
Nantwich Town
15:00
Lancaster City
vs
Buxton
15:00
Matlock Town
vs
Stourbridge
15:00
Shaw Lane
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Altrincham
15:00
Warrington Town
vs
Barwell
15:00
Witton Albion
vs
Farsley Celtic
15:00
Workington
vs
Stalybridge Celtic

The EVO-STIK North

15:00
Colwyn Bay
vs
Ossett Town
15:00
Droylsden
vs
Colne
15:00
Kendal Town
vs
Hyde United
15:00
Radcliffe Borough
vs
South Shields
15:00
Ramsbottom United
vs
Ossett Albion
15:00
Scarborough Athletic
vs
Bamber Bridge
15:00
Tadcaster Albion
vs
Atherton Collieries

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Carlton Town
15:00
Chasetown
vs
Cleethorpes Town
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Belper Town
15:00
Lincoln United
vs
Basford United

Tuesday 13 March 2018

The EVO-STIK North

19:45
South Shields
vs
Glossop North End

Saturday 17 March 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Altrincham
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Barwell
vs
Lancaster City
15:00
Hednesford Town
vs
Marine
15:00
Matlock Town
vs
Farsley Celtic
15:00
Nantwich Town
vs
Halesowen Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Coalville Town
15:00
Stourbridge
vs
Ashton United
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Mickleover Sports
15:00
Warrington Town
vs
Grantham Town
15:00
Whitby Town
vs
Rushall Olympic
15:00
Witton Albion
vs
Shaw Lane
15:00
Workington
vs
Buxton

The EVO-STIK North

15:00
Brighouse Town
vs
Mossley
15:00
Droylsden
vs
Prescot Cables
15:00
Glossop North End
vs
South Shields
15:00
Hyde United
vs
Bamber Bridge
15:00
Kendal Town
vs
Ossett Town
15:00
Ossett Albion
vs
Clitheroe
15:00
Radcliffe Borough
vs
Atherton Collieries
15:00
Ramsbottom United
vs
Goole AFC
15:00
Scarborough Athletic
vs
Colwyn Bay
15:00
Skelmersdale United
vs
Colne
15:00
Trafford
vs
Tadcaster Albion

The EVO-STIK South

15:00
Basford United
vs
Romulus
15:00
Bedworth United
vs
Chasetown
15:00
Carlton Town
vs
Cleethorpes Town
15:00
Corby Town
vs
Gresley FC
15:00
Frickley Athletic
vs
Lincoln United
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Newcastle Town
vs
Alvechurch
15:00
Sheffield FC
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Spalding United
vs
Belper Town
15:00
Stamford
vs
Leek Town

Saturday 24 March 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Witton Albion
15:00
Buxton
vs
Hednesford Town
15:00
Coalville Town
vs
Whitby Town
15:00
Farsley Celtic
vs
Stourbridge
15:00
Grantham Town
vs
Barwell
15:00
Halesowen Town
vs
Altrincham
15:00
Lancaster City
vs
Stafford Rangers
15:00
Marine
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Mickleover Sports
vs
Workington
15:00
Rushall Olympic
vs
Matlock Town
15:00
Shaw Lane
vs
Nantwich Town
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Warrington Town

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
Scarborough Athletic
15:00
Bamber Bridge
vs
Glossop North End
15:00
Clitheroe
vs
Radcliffe Borough
15:00
Colne
vs
Brighouse Town
15:00
Colwyn Bay
vs
Skelmersdale United
15:00
Mossley
vs
Ossett Albion
15:00
Ossett Town
vs
Trafford
15:00
Prescot Cables
vs
Kendal Town
15:00
South Shields
vs
Ramsbottom United
15:00
Tadcaster Albion
vs
Hyde United

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Spalding United
15:00
Belper Town
vs
Stamford
15:00
Chasetown
vs
Carlton Town
15:00
Cleethorpes Town
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Gresley FC
vs
Sheffield FC
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Basford United
15:00
Leek Town
vs
Peterborough Sports
15:00
Lincoln United
vs
Corby Town
15:00
Market Drayton Town
vs
Bedworth United
15:00
Romulus
vs
Frickley Athletic
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Newcastle Town

Tuesday 27 March 2018

The EVO-STIK North

19:45
Scarborough Athletic
vs
Droylsden

Saturday 31 March 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Mickleover Sports
15:00
Coalville Town
vs
Workington
15:00
Halesowen Town
vs
Stourbridge
15:00
Lancaster City
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Marine
vs
Buxton
15:00
Matlock Town
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Nantwich Town
vs
Farsley Celtic
15:00
Rushall Olympic
vs
Altrincham
15:00
Shaw Lane
vs
Barwell
15:00
Stafford Rangers
vs
Grantham Town
15:00
Whitby Town
vs
Warrington Town
15:00
Witton Albion
vs
Hednesford Town

The EVO-STIK North

15:00
Brighouse Town
vs
Clitheroe
15:00
Colne
vs
Ossett Town
15:00
Droylsden
vs
Atherton Collieries
15:00
Glossop North End
vs
Colwyn Bay
15:00
Kendal Town
vs
Goole AFC
15:00
Ossett Albion
vs
Skelmersdale United
15:00
Ramsbottom United
vs
Mossley
15:00
Scarborough Athletic
vs
Radcliffe Borough
15:00
South Shields
vs
Prescot Cables
15:00
Tadcaster Albion
vs
Bamber Bridge
15:00
Trafford
vs
Hyde United

The EVO-STIK South

15:00
Basford United
vs
Market Drayton Town
15:00
Bedworth United
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Frickley Athletic
vs
Peterborough Sports
15:00
Gresley FC
vs
Carlton Town
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Alvechurch
15:00
Leek Town
vs
Corby Town
15:00
Lincoln United
vs
Newcastle Town
15:00
Romulus
vs
Belper Town
15:00
Sheffield FC
vs
Cleethorpes Town
15:00
Spalding United
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Stamford
vs
Chasetown

Latest news

Wonder volley was down to boss!
Alvechurch Wonder volley was down to boss!

Alvechurch striker Daniel Dubidat will be thanking his manager Ian Long if he ends up winning FIFA's Puskas goal award after his stunning late winner against Sheffield FC in the EVO-STIK League was admired by millions around the world this weekend.

Family's return rights cup wrong
Hyde United Family's return rights cup wrong

EVO-STIK League Hyde United have been making sure a family of MK Dons fans have happy memories of Ewen Fields after their first visit was ended prematurely by the mindless flare-throwers who marred the televised Emirates FA Cup clash between the clubs.

Turnaround marked before kick-off
Corby Town Turnaround marked before kick-off

Corby Town fans have seen their side's dramatic transformation from relegation candidates into promotion hopefuls celebrated by the EVO-STIK League.

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe