Fixtures

Monday 1 January 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Altrincham
vs
Witton Albion
15:00
Barwell
vs
Nantwich Town
15:00
Buxton
vs
Ashton United
15:00
Farsley Celtic
vs
Shaw Lane
15:00
Grantham Town
vs
Matlock Town
15:00
Hednesford Town
vs
Stafford Rangers
15:00
Mickleover Sports
vs
Coalville Town
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Lancaster City
15:00
Stourbridge
vs
Rushall Olympic
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Halesowen Town
15:00
Warrington Town
vs
Marine
15:00
Workington
vs
Whitby Town

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
Trafford
15:00
Clitheroe
vs
Kendal Town
15:00
Colwyn Bay
vs
Bamber Bridge
15:00
Goole AFC
vs
Colne
15:00
Hyde United
vs
Glossop North End
15:00
Mossley
vs
Droylsden
15:00
Ossett Town
vs
Ossett Albion
15:00
Radcliffe Borough
vs
Ramsbottom United
15:00
Skelmersdale United
vs
Prescot Cables
15:00
South Shields
vs
Scarborough Athletic
15:00
Tadcaster Albion
vs
Brighouse Town

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Romulus
15:00
Belper Town
vs
Gresley FC
15:00
Carlton Town
vs
Lincoln United
15:00
Chasetown
vs
Frickley Athletic
15:00
Cleethorpes Town
vs
Spalding United
15:00
Corby Town
vs
Bedworth United
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Basford United
15:00
Market Drayton Town
vs
Leek Town
15:00
Newcastle Town
vs
Kidsgrove Athletic
12:45
Peterborough Sports
vs
Stamford
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Sheffield FC

Saturday 6 January 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Marine
15:00
Coalville Town
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Farsley Celtic
vs
Altrincham
15:00
Halesowen Town
vs
Grantham Town
15:00
Matlock Town
vs
Barwell
15:00
Nantwich Town
vs
Hednesford Town
15:00
Rushall Olympic
vs
Stafford Rangers
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Witton Albion
15:00
Stourbridge
vs
Mickleover Sports
15:00
Warrington Town
vs
Buxton
15:00
Whitby Town
vs
Lancaster City
15:00
Workington
vs
Shaw Lane

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
Clitheroe
15:00
Droylsden
vs
Scarborough Athletic
15:00
Hyde United
vs
Goole AFC
15:00
Kendal Town
vs
Brighouse Town
15:00
Mossley
vs
Bamber Bridge
15:00
Ossett Town
vs
Colwyn Bay
15:00
Prescot Cables
vs
Colne
15:00
Radcliffe Borough
vs
Glossop North End
15:00
Ramsbottom United
vs
Skelmersdale United
15:00
Tadcaster Albion
vs
South Shields
15:00
Trafford
vs
Ossett Albion

The EVO-STIK South

15:00
Basford United
vs
Leek Town
15:00
Belper Town
vs
Market Drayton Town
15:00
Carlton Town
vs
Corby Town
15:00
Chasetown
vs
Alvechurch
15:00
Cleethorpes Town
vs
Newcastle Town
15:00
Frickley Athletic
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Gresley FC
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Bedworth United
15:00
Lincoln United
vs
Stamford
15:00
Romulus
vs
Peterborough Sports
15:00
Sheffield FC
vs
Spalding United

Tuesday 9 January 2018

Cheshire Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
Witton Albion
vs
Hyde United

Saturday 13 January 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Altrincham
vs
Workington
15:00
Barwell
vs
Stourbridge
15:00
Buxton
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Grantham Town
vs
Farsley Celtic
15:00
Hednesford Town
vs
Coalville Town
15:00
Lancaster City
vs
Ashton United
15:00
Marine
vs
Nantwich Town
15:00
Mickleover Sports
vs
Matlock Town
15:00
Shaw Lane
vs
Whitby Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Warrington Town
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Rushall Olympic
15:00
Witton Albion
vs
Halesowen Town

The EVO-STIK North

15:00
Bamber Bridge
vs
Ossett Town
15:00
Brighouse Town
vs
Hyde United
15:00
Clitheroe
vs
Prescot Cables
15:00
Colne
vs
Ramsbottom United
15:00
Colwyn Bay
vs
Radcliffe Borough
15:00
Glossop North End
vs
Trafford
15:00
Goole AFC
vs
Atherton Collieries
15:00
Ossett Albion
vs
Droylsden
15:00
Scarborough Athletic
vs
Kendal Town
15:00
Skelmersdale United
vs
Tadcaster Albion
15:00
South Shields
vs
Mossley

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Belper Town
15:00
Bedworth United
vs
Basford United
15:00
Leek Town
vs
Lincoln United
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Market Drayton Town
vs
Carlton Town
15:00
Newcastle Town
vs
Chasetown
15:00
Spalding United
vs
Romulus
15:00
Stamford
vs
Frickley Athletic
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Cleethorpes Town

Saturday 20 January 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Stafford Rangers
15:00
Farsley Celtic
vs
Buxton
15:00
Mickleover Sports
vs
Marine
15:00
Nantwich Town
vs
Lancaster City
15:00
Shaw Lane
vs
Halesowen Town
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Grantham Town
15:00
Stourbridge
vs
Altrincham
15:00
Warrington Town
vs
Hednesford Town
15:00
Workington
vs
Barwell

The EVO-STIK North

15:00
Atherton Collieries
vs
South Shields
15:00
Droylsden
vs
Bamber Bridge
15:00
Kendal Town
vs
Colne
15:00
Mossley
vs
Skelmersdale United
15:00
Ossett Albion
vs
Hyde United
15:00
Ossett Town
vs
Clitheroe
15:00
Prescot Cables
vs
Glossop North End
15:00
Radcliffe Borough
vs
Goole AFC
15:00
Ramsbottom United
vs
Scarborough Athletic
15:00
Tadcaster Albion
vs
Colwyn Bay
15:00
Trafford
vs
Brighouse Town

The EVO-STIK South

15:00
Basford United
vs
Peterborough Sports
15:00
Belper Town
vs
Corby Town
15:00
Carlton Town
vs
Spalding United
15:00
Chasetown
vs
Market Drayton Town
15:00
Cleethorpes Town
vs
Bedworth United
15:00
Frickley Athletic
vs
Leek Town
15:00
Gresley FC
vs
Newcastle Town
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Lincoln United
vs
Alvechurch
15:00
Romulus
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Sheffield FC
vs
Stamford

Tuesday 23 January 2018

The EVO-STIK Premier Division

19:45
Ashton United
vs
Stourbridge
19:45
Lancaster City
vs
Nantwich Town
19:45
Marine
vs
Shaw Lane

Saturday 27 January 2018

The EVO-STIK Premier Division

15:00
Altrincham
vs
Warrington Town
15:00
Barwell
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Buxton
vs
Coalville Town
15:00
Grantham Town
vs
Stourbridge
15:00
Hednesford Town
vs
Whitby Town
15:00
Lancaster City
vs
Halesowen Town
15:00
Marine
vs
Rushall Olympic
15:00
Mickleover Sports
vs
Farsley Celtic
15:00
Shaw Lane
vs
Ashton United
15:00
Stafford Rangers
vs
Matlock Town
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Workington
15:00
Witton Albion
vs
Nantwich Town

The EVO-STIK North

15:00
Bamber Bridge
vs
Trafford
15:00
Brighouse Town
vs
Radcliffe Borough
15:00
Clitheroe
vs
Tadcaster Albion
15:00
Colne
vs
Droylsden
15:00
Colwyn Bay
vs
Kendal Town
15:00
Glossop North End
vs
Ossett Town
15:00
Goole AFC
vs
Mossley
15:00
Ossett Albion
vs
Ramsbottom United
15:00
Scarborough Athletic
vs
Prescot Cables
15:00
Skelmersdale United
vs
Atherton Collieries
15:00
South Shields
vs
Hyde United

The EVO-STIK South

15:00
Alvechurch
vs
Cleethorpes Town
15:00
Bedworth United
vs
Gresley FC
15:00
Corby Town
vs
Frickley Athletic
15:00
Leek Town
vs
Chasetown
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Carlton Town
15:00
Market Drayton Town
vs
Lincoln United
15:00
Newcastle Town
vs
Sheffield FC
15:00
Peterborough Sports
vs
Belper Town
15:00
Spalding United
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Stamford
vs
Basford United
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Romulus

Latest news

Wonder volley was down to boss!
Alvechurch Wonder volley was down to boss!

Alvechurch striker Daniel Dubidat will be thanking his manager Ian Long if he ends up winning FIFA's Puskas goal award after his stunning late winner against Sheffield FC in the EVO-STIK League was admired by millions around the world this weekend.

Family's return rights cup wrong
Hyde United Family's return rights cup wrong

EVO-STIK League Hyde United have been making sure a family of MK Dons fans have happy memories of Ewen Fields after their first visit was ended prematurely by the mindless flare-throwers who marred the televised Emirates FA Cup clash between the clubs.

Turnaround marked before kick-off
Corby Town Turnaround marked before kick-off

Corby Town fans have seen their side's dramatic transformation from relegation candidates into promotion hopefuls celebrated by the EVO-STIK League.

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe