Cups

FIRST ROUND

SECOND ROUND

THIRD ROUND

Mon 17 Sep
1
Atherton Collieries
2
Droylsden
Mon 17 Sep
1
Brighouse Town
0
Ossett United
Tue 18 Sep
2
Bamber Bridge
1
Mossley
Tue 18 Sep
1
Buxton
0
Colwyn Bay
Tue 18 Sep
2
Colne
0
Kendal Town
Tue 18 Sep
4
Farsley Celtic
0
Pontefract Collieries
Tue 18 Sep
5
Frickley Athletic
4
Cleethorpes Town
Tue 18 Sep
0
Grantham Town
6
Glossop North End
Tue 18 Sep
4
Gresley FC
1
Gainsborough Trinity
Tue 18 Sep
4
Hyde United
2
Stalybridge Celtic
Tue 18 Sep
2
Lancaster City
2
Radcliffe FC
Lancaster City win 4 - 3 on penalties.
Tue 18 Sep
1
Loughborough Dynamo
3
Basford United
Tue 18 Sep
3
Marske United
1
North Ferriby United
Tue 18 Sep
1
Nantwich Town
1
Chasetown
Tue 18 Sep
1
Pickering Town
2
Whitby Town
Tue 18 Sep
1
Runcorn Linnets
1
Warrington Town
Tue 18 Sep
3
Scarborough Athletic
2
Tadcaster Albion
Tue 18 Sep
3
Sheffield FC
1
Stocksbridge Park Steels
Tue 18 Sep
3
Skelmersdale United
3
Trafford
Trafford win 2 - 4 on penalties.
Tue 18 Sep
1
Spalding United
1
Belper Town
Tue 18 Sep
1
Stafford Rangers
1
Market Drayton Town
Tue 18 Sep
0
Stamford
3
Mickleover Sports
Tue 18 Sep
1
Wisbech Town
3
AFC Mansfield
Tue 18 Sep
C
Witton Albion
C
Widnes
Tue 18 Sep
1
Workington
2
Prescot Cables
Tue 18 Sep
1
South Shields
4
Morpeth Town
Wed 19 Sep
1
Ramsbottom United
1
Clitheroe
Wed 19 Sep
3
Kidsgrove Athletic
1
Hednesford Town
Wed 19 Sep
1
Lincoln United
2
Carlton Town
Tue 23 Oct
5
Leek Town
3
Newcastle Town
Mon 29 Oct
1
Basford United
0
Matlock Town
Tue 30 Oct
3
Bamber Bridge
1
Colne
Tue 30 Oct
1
Chasetown
2
Stafford Rangers
Tue 30 Oct
1
Frickley Athletic
1
Farsley Celtic
Tue 30 Oct
2
Marine
0
Lancaster City
Tue 30 Oct
2
Morpeth Town
0
Brighouse Town
Tue 30 Oct
1
Prescot Cables
2
Hyde United
Tue 30 Oct
1
Scarborough Athletic
1
Whitby Town
Tue 30 Oct
1
Sheffield FC
3
Marske United
Tue 30 Oct
0
Trafford
0
Clitheroe
Tue 30 Oct
1
Witton Albion
2
Kidsgrove Athletic
Wed 31 Oct
0
Carlton Town
2
Gresley FC
Tue 20 Nov
2
Belper Town
1
AFC Mansfield
Tue 20 Nov
2
Glossop North End
4
Droylsden
Tue 20 Nov
1
Leek Town
4
Runcorn Linnets
Tue 20 Nov
0
Mickleover Sports
3
Buxton
Mon 3 Dec
2
Basford United
3
Buxton
Tue 4 Dec
2
Droylsden
2
Trafford
Trafford win 7 - 8 on penalties.
Tue 4 Dec
1
Hyde United
1
Runcorn Linnets
Runcorn Linnets win 1 - 4 on penalties.
Tue 4 Dec
1
Stafford Rangers
1
Marine
Stafford Rangers win 4 - 2 on penalties.
Tue 4 Dec
2
Farsley Celtic
1
Scarborough Athletic
Tue 4 Dec
0
Marske United
0
Morpeth Town
Marske United win 4 - 3 on penalties.
Tue 11 Dec
2
Belper Town
0
Gresley FC
Wed 12 Dec
Kidsgrove Athletic
Bamber Bridge

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe