Cups

EXTRA PRELIMINARY ROUND

Extra Preliminary Replays

PRELIMINARY ROUND

PRELIMINARY ROUND - REPLAYS

First Qualifying Round

First Qualifying Round - Replays

Second Qualifying Round

Second Qualifying Round - Replays

Third Qualifying Round

Third Qualifying Round Replays

First Round

Sat 29 Sep
4
Atherton Collieries*
2
Runcorn Linnets*
Sat 29 Sep
3
Cleethorpes Town*
1
Mossley*
Sat 29 Sep
2
Sheffield FC*
2
Prescot Cables*
Sat 29 Sep
2
Trafford*
1
Colne*
Sat 29 Sep
0
Glossop North End*
2
Brighouse Town*
Sat 29 Sep
2
Droylsden*
1
Widnes*
Sat 29 Sep
5
Loughborough Dynamo*
2
Market Drayton Town*
Sat 29 Sep
1
Coleshill Town
2
Kidsgrove Athletic*
Tue 2 Oct
6
Prescot Cables*
2
Sheffield FC*
Sat 13 Oct
1
Skelmersdale United*
3
Frickley Athletic*
Played at Frickley.
Sat 13 Oct
6
Ossett United*
0
Colwyn Bay*
Sat 13 Oct
3
Clitheroe*
2
Pontefract Collieries*
Sat 13 Oct
1
Spalding United*
4
Carlton Town*
Sat 13 Oct
1
Gresley FC*
2
Newcastle Town*
Sat 13 Oct
0
Belper Town*
0
Stamford*
Sat 13 Oct
2
Chasetown*
1
Lincoln United*
Sat 13 Oct
0
Soham Town Rangers
0
AFC Mansfield*
Sat 13 Oct
5
Prescot Cables*
1
Kendal Town*
Sat 13 Oct
3
Marske United*
3
Atherton Collieries*
Sat 13 Oct
2
Radcliffe FC*
3
Cleethorpes Town*
Sat 13 Oct
1
Droylsden*
1
Tadcaster Albion*
Sat 13 Oct
1
Trafford*
2
Ramsbottom United*
Sat 13 Oct
3
Morpeth Town*
4
Brighouse Town*
Sat 13 Oct
1
Wisbech Town*
2
Kidsgrove Athletic*
Sat 13 Oct
0
Leek Town*
0
Loughborough Dynamo*
Sun 14 Oct
3
Pickering Town*
0
Stocksbridge Park Steels*
Mon 15 Oct
0
Atherton Collieries*
1
Marske United*
Tue 16 Oct
1
Stamford*
0
Belper Town*
Tue 16 Oct
0
Tadcaster Albion*
2
Droylsden*
Tue 16 Oct
2
Loughborough Dynamo*
5
Leek Town*
Tue 16 Oct
2
AFC Mansfield*
1
Soham Town Rangers
Sat 27 Oct
1
Workington*
0
Scarborough Athletic*
Sat 27 Oct
0
Marine*
2
Lancaster City*
Sat 27 Oct
0
Warrington Town*
1
Prescot Cables*
Sat 27 Oct
0
Frickley Athletic*
3
Ramsbottom United*
Sat 27 Oct
0
Whitby Town*
1
Witton Albion*
Sat 27 Oct
4
Farsley Celtic*
1
Brighouse Town*
Sat 27 Oct
2
Ossett United*
1
Clitheroe*
Sat 27 Oct
4
South Shields*
0
North Ferriby United*
Sat 27 Oct
3
Hyde United*
0
Bamber Bridge*
Sat 27 Oct
1
Stalybridge Celtic*
0
Nantwich Town*
Sat 27 Oct
5
Newcastle Town*
2
Chasetown*
Sat 27 Oct
0
Stamford*
0
Leek Town*
Sat 27 Oct
1
Cambridge City
2
Basford United*
Sat 27 Oct
1
St Neots Town
0
Matlock Town*
Sat 27 Oct
P
Kidsgrove Athletic*
P
Yaxley
Sat 27 Oct
2
Stafford Rangers*
1
Rushall Olympic
Sat 27 Oct
1
AFC Mansfield*
1
Hednesford Town*
Sat 27 Oct
0
Grantham Town*
4
Halesowen Town
Sat 27 Oct
2
Pickering Town*
2
Droylsden*
Sat 27 Oct
0
Cleethorpes Town*
2
Marske United*
Sat 27 Oct
0
Gainsborough Trinity*
0
Tamworth
Sat 27 Oct
3
Buxton*
3
King's Lynn Town
Sat 27 Oct
1
Carlton Town*
0
Bedworth United
Sat 27 Oct
1
Mickleover Sports*
0
Redditch United
Tue 6 Nov
1
Wisbech Town*
1
Yaxley
Tue 30 Oct
0
Hednesford Town*
1
AFC Mansfield*
Tue 30 Oct
3
Tamworth
0
Gainsborough Trinity*
Tue 30 Oct
2
Droylsden*
3
Pickering Town*
Tue 30 Oct
0
Leek Town*
1
Stamford*
Wed 31 Oct
1
King's Lynn Town
2
Buxton*
Sat 10 Nov
2
Yaxley
0
Wisbech Town*
Sat 10 Nov
4
Basford United*
0
Stafford Rangers*
Sat 10 Nov
1
Stamford*
0
Kettering Town
Sat 10 Nov
0
Stalybridge Celtic*
0
Buxton*
Sat 10 Nov
2
AFC Mansfield*
2
Pickering Town*
Sat 10 Nov
1
Lancaster City*
0
Ossett United*
Sat 10 Nov
2
Newcastle Town*
2
Workington*
Sat 10 Nov
2
Marske United*
0
Tamworth
Sat 10 Nov
3
Halesowen Town
2
Prescot Cables*
Sat 10 Nov
1
Stratford Town
1
Mickleover Sports*
Sat 10 Nov
2
Witton Albion*
0
AFC Rushden & Diamonds
Sat 10 Nov
0
Farsley Celtic*
0
Carlton Town*
Sat 10 Nov
2
South Shields*
1
Hyde United*
Tue 13 Nov
2
Yaxley
2
Ramsbottom United*
Tue 13 Nov
2
Pickering Town*
0
AFC Mansfield*
Tue 13 Nov
5
Workington*
0
Newcastle Town*
Tue 13 Nov
1
Buxton*
2
Stalybridge Celtic*
Tue 13 Nov
0
Mickleover Sports*
1
Stratford Town
Wed 14 Nov
0
Carlton Town*
4
Farsley Celtic*
Tue 20 Nov
5
Ramsbottom United*
1
Yaxley
Sat 24 Nov
4
Blyth Spartans
1
Marske United*
Sat 24 Nov
0
Alfreton Town
2
Farsley Celtic*
Sat 24 Nov
2
Stratford Town
1
South Shields*
Sat 24 Nov
2
Leamington
1
Witton Albion*
Sat 24 Nov
1
Stalybridge Celtic*
2
Workington*
Sat 24 Nov
0
Pickering Town*
0
Ramsbottom United*
Sat 24 Nov
2
Basford United*
1
Curzon Ashton
Sat 24 Nov
2
Lancaster City*
2
Guiseley
Sat 24 Nov
1
Stamford*
1
Barwell
Tue 27 Nov
3
Barwell
3
Stamford*
Tue 27 Nov
P
Guiseley
P
Lancaster City*
Waterlogged
Tue 27 Nov
2
Ramsbottom United*
1
Pickering Town*
Tue 11 Dec
1
Guiseley
2
Lancaster City*
Sat 15 Dec
Lancaster City*
Blyth Spartans
Sat 15 Dec
Chesterfield
Basford United*
Sat 15 Dec
Workington*
Ramsbottom United*
Sat 15 Dec
AFC Telford United
Farsley Celtic*

*The Evo-Stik League teams

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe