Cups

EXTRA PRELIMINARY ROUND

EXTRA PRELIMINARY ROUND (REPLAY)

PRELIMINARY ROUND

PRELIMINARY ROUND - REPLAYS

FIRST ROUND QUALIFYING

FIRST ROUND QUALIFYING - REPLAYS

SECOND ROUND QUALIFYING

SECOND ROUND QUALIFYING - REPLAYS

THIRD ROUND QUALIFYING

Sat 11 Aug
1
Goole AFC
5
Morpeth Town*
Sat 11 Aug
0
Bishop Auckland
2
Pickering Town*
Sat 11 Aug
1
Widnes*
1
Northwich Victoria
Sat 11 Aug
0
Kirby Muxloe
6
AFC Mansfield*
Sat 11 Aug
1
Cogenhoe United
2
Wisbech Town*
Sun 12 Aug
0
Hallam
2
Runcorn Linnets*
Wed 15 Aug
1
Northwich Victoria
0
Widnes*
Sat 25 Aug
0
Prestwich Heys
2
Radcliffe FC*
Sat 25 Aug
5
Hyde United*
1
Sheffield FC*
Sat 25 Aug
1
Stocksbridge Park Steels*
3
Bamber Bridge*
Sat 25 Aug
2
Ossett United*
2
Mossley*
Sat 25 Aug
2
Belper Town*
1
Lincoln United*
Sat 25 Aug
2
Atherton Collieries*
1
Colwyn Bay*
Sat 25 Aug
1
Kidsgrove Athletic*
1
Ramsbottom United*
Sat 25 Aug
4
Dunston UTS
2
Pontefract Collieries*
Sat 25 Aug
1
Morpeth Town*
0
Marske United*
Sat 25 Aug
4
Tadcaster Albion*
1
Shildon
Sat 25 Aug
6
Clitheroe*
6
Sunderland RCA
Sat 25 Aug
1
Kendal Town*
1
Selby Town
Sat 25 Aug
1
Prescot Cables*
2
Irlam
Sat 25 Aug
0
Brighouse Town*
2
Parkgate
Sat 25 Aug
4
Droylsden*
4
Squires Gate
Sat 25 Aug
10
Frickley Athletic*
1
Liversedge
Sat 25 Aug
1
AFC Darwen
4
Trafford*
Sat 25 Aug
1
City of Liverpool
1
Glossop North End*
Sat 25 Aug
4
Romulus
0
Newcastle Town*
Sat 25 Aug
2
Wednesfield
2
Chasetown*
Sat 25 Aug
2
Loughborough Dynamo*
4
Bottesford Town
Sat 25 Aug
3
Loughborough University
3
Cleethorpes Town*
Sat 25 Aug
1
AFC Mansfield*
0
Rainworth MW
Sat 25 Aug
1
Stamford*
1
Peterborough Sports
Sat 25 Aug
3
Sutton Coldfield Town
0
Gresley FC*
Sat 25 Aug
1
Haughmond
1
Market Drayton Town*
Sat 25 Aug
1
Northampton Sileby Rangers
1
Wisbech Town*
Sat 25 Aug
1
Runcorn Linnets*
2
Maltby Main
Sat 25 Aug
2
Ashton Athletic
1
Skelmersdale United*
Sat 25 Aug
3
Spalding United*
2
Wellingborough Town
Sat 25 Aug
0
Pickering Town*
4
Colne*
At Scarborough Athletic
Sun 26 Aug
2
Worksop Town
1
Carlton Town*
Tue 4 Sep
2
Charnock Richard
2
Leek Town*
Litherland removed
Tue 4 Sep
2
Glossop North End*
3
City of Liverpool
Tue 4 Sep
2
Sunderland RCA
3
Clitheroe*
Tue 4 Sep
1
Squires Gate
0
Droylsden*
Tue 4 Sep
0
Market Drayton Town*
1
Haughmond
Tue 4 Sep
1
Selby Town
1
Kendal Town*
Tue 4 Sep
0
Ramsbottom United*
0
Kidsgrove Athletic*
Tue 4 Sep
1
Cleethorpes Town*
0
Loughborough University
Tue 4 Sep
0
Wisbech Town*
0
Northampton Sileby Rangers
Tue 4 Sep
1
Mossley*
1
Ossett United*
Tue 4 Sep
4
Peterborough Sports
3
Stamford*
Tue 4 Sep
3
Chasetown*
1
Wednesfield
Sat 8 Sep
3
Leek Town*
2
Charnock Richard
Fri 7 Sep
1
Basford United*
3
Staveley Miners Welfare
Sat 8 Sep
1
Maltby Main
2
Frickley Athletic*
Sat 8 Sep
1
Radcliffe FC*
0
Stalybridge Celtic*
Sat 8 Sep
0
Lancaster City*
2
Trafford*
Sat 8 Sep
5
South Shields*
1
Garforth Town
Sat 8 Sep
4
Warrington Town*
0
Burscough
Sat 8 Sep
1
Whitley Bay
0
Whitby Town*
Sat 8 Sep
1
Marine*
1
Scarborough Athletic*
Sat 8 Sep
2
Colne*
0
Hyde United*
Sat 8 Sep
1
Newcastle Benfield
1
Workington*
Sat 8 Sep
4
Dunston UTS
1
North Ferriby United*
Sat 8 Sep
7
Knaresborough Town
3
Kendal Town*
Sat 8 Sep
1
Atherton Collieries*
2
Kidsgrove Athletic*
Sat 8 Sep
0
Guisborough Town
4
Farsley Celtic*
Sat 8 Sep
5
Witton Albion*
0
Bottesford Town
Sat 8 Sep
2
Clitheroe*
5
Mossley*
Sat 8 Sep
1
Ashton Athletic
1
Morpeth Town*
Sat 8 Sep
3
Bamber Bridge*
1
Tadcaster Albion*
Sat 8 Sep
4
Cleethorpes Town*
1
Walsall Wood
Sat 8 Sep
4
Romulus
0
Belper Town*
Sat 8 Sep
5
Nantwich Town*
2
Worksop Town
Sat 8 Sep
1
Grimsby Borough
2
Stafford Rangers*
Sat 8 Sep
2
Barwell
5
Buxton*
Sat 8 Sep
0
Daventry Town
1
Grantham Town*
Sat 8 Sep
6
Mickleover Sports*
0
Haughmond
Sat 8 Sep
1
Chasetown*
1
Gainsborough Trinity*
Sat 8 Sep
1
Brantham Athletic
0
Spalding United*
Sat 8 Sep
1
Matlock Town*
2
Halesowen Town
Sat 8 Sep
3
Great Wakering Rovers
1
Wisbech Town*
Sat 8 Sep
2
Hednesford Town*
0
Tamworth
Sun 9 Sep
2
AFC Mansfield*
1
Stourpourt Swifts
Wed 12 Sep
2
Parkgate
2
Leek Town*
Tue 11 Sep
1
Morpeth Town*
2
Ashton Athletic
Tue 11 Sep
8
Gainsborough Trinity*
2
Chasetown*
Tue 11 Sep
2
Scarborough Athletic*
3
Marine*
Tue 11 Sep
5
Workington*
3
Newcastle Benfield
Tue 18 Sep
3
Leek Town*
0
Parkgate
Sat 22 Sep
3
Ashton United
0
Trafford*
Sat 22 Sep
1
Radcliffe FC*
2
Curzon Ashton
Sat 22 Sep
0
Farsley Celtic*
3
Southport
Sat 22 Sep
1
Mossley*
2
Kidsgrove Athletic*
Sat 22 Sep
1
South Shields*
2
Stockport County
Sat 22 Sep
1
Knaresborough Town
4
Workington*
Sat 22 Sep
3
Cleethorpes Town*
3
Bamber Bridge*
Sat 22 Sep
1
Marine*
0
Frickley Athletic*
Sat 22 Sep
2
FC United of Manchester
0
Colne*
Sat 22 Sep
3
Nantwich Town*
3
Blyth Spartans
Sat 22 Sep
3
Chorley
0
Leek Town*
Sat 22 Sep
2
Witton Albion*
1
Spennymoor Town
Sat 22 Sep
3
Consett
3
Warrington Town*
Sat 22 Sep
1
St Ives Town
1
Grantham Town*
Sat 22 Sep
1
Rugby Town
3
Hednesford Town*
Sat 22 Sep
2
Kettering Town
1
AFC Mansfield*
Sat 22 Sep
0
Halesowen Town
3
Gainsborough Trinity*
Sat 22 Sep
3
Kings Lynn Town
1
Stafford Rangers*
Sat 22 Sep
0
Buxton*
0
Coalville Town
Sat 22 Sep
1
Anstey Nomads
7
Mickleover Sports*
Tue 25 Sep
Coalville Town
Buxton*
Tue 25 Sep
Bamber Bridge*
Cleethorpes Town*
Tue 25 Sep
Warrington Town*
Consett
Tue 25 Sep
Blyth Spartans
Nantwich Town*
Tue 25 Sep
Grantham Town*
St Ives Town
Sat 6 Oct
Workington*
Kidsgrove Athletic*
Sat 6 Oct
Mickleover Sports*
Sutton Coldfield Town or Alfreton Town
Sat 6 Oct
Kettering Town
Hednesford Town*
Sat 6 Oct
Nuneaton Borough or Brackley Town
Marine*
Sat 6 Oct
FC United of Manchester
Witton Albion*
Sat 6 Oct
Gainsborough Trinity*
Blyth Spartans or Nantwich Town

*The Evo-Stik League teams

The Evo-Stik League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe